Hakkımızda

 Mustafa Alkan Yönetiminde Kocaeli'nin Kandıra ilçesinde kurulan firmamız beyazeşya sektöründe 26 yılı aşkın süreden beri faaliyet göstermektedir. İlk olarak kırtasiye sektörü ile başlanılan bu yolda firmamız, ilçemizde ki ilk ve tek Beko Bayiliğini 1989 yılında Alkanlar Ticaret ünvanıyla almıştır. 11 Aralık 2011 tarihinde babamız Mustafa Alkan' ın vefat etmesi sonrasında çocukları Emre Safa Alkan, Merve Alkan , Nurel Alkan,Ardacan Alkan ve eşi Canan Alkan ortaklığında faaliyetlerine devam etmektedir.

Alkanlar Ticaret, ortak akıl ile prensiplerine bağlı kalarak,dürüstlük ilkesini benimseyerek sektörün en önemli aktörleri arasında olmayı başarmıştır. Girişimci yapısı,dürüstlüğü ve sevilen kimliği ile tanınan merhum Mustafa Alkan, firmanın büyümesinde etkin rol oynamış, çalıştığı tüm firmalar tarafından çok sevilmiştir. Mustafa Alkan,konumu,vizyonu ve geleceğe bakışı biz çocuklarına daima önder olmuştur. Kurulduğu ilk günden beri babamız Mustafa Alkan'ın kurmuş olduğu Alkanlar Ticaret, sektörde emin adımlarla ilerlemektedir.

Alkanlar Ticaret olarak işimizi günü birlik olarak düşünmedik.Bu böyle olunca bizimle ticari ilişkide olan müşterilerimizin de her zaman güvenini kazandık.Bizlerde müşterilerimizin arkasında durup elimizden gelen tüm desteği verdik.Hedefimiz her geçen gün müşterilerimize daha iyi hizmet vermek ve sektörde aranan firmalar arasında olmaya devam etmektir.Geçmişte olduğu gibi bugün de yarın da müşterisinin yanında olan firmanın başarılarının devamını diliyoruz.

www.alkanlaravm.com

KANDIRA ALKANLAR TİCARET

TELEFONl:02625513316

KOCAELİ/KANDIRA

Kandıra Alkanlar Beko Bayii © 2020
-